Hammaste valgendamine

Teie hammaste lihtne ja mugav valgendamine

Kui varem soovisid patsiendid taastada hammaste kadunud funktsioone või eemaldada nähtavaid defekte, siis praeguste patsientide jaoks on sama oluline hammaste esteetiline välimus. Tänapäeval oleneb ju meie mainest ja välimusest väga palju – meie karjäär, eraelu ja sisemine harmoonia.

Kuidas toimub hammaste valgendamine?

Keemiliselt tähendab hammaste kosmeetilise valgendamise protsess, et hambaemaili loomulikku värvust muudetakse 1–2 tooni võrra. Seda protseduuri saab teha nii kodus, kasutades poolprofessionaalseid puhastavaid ja valgendavaid vahendeid, kui ka meie kliinikus, kus kasutame teie hammastele tõhusaid ja ohutuid preparaate.

Pakume hammaste ohutut valgendamist ilma laserita kõigest ühe visiidiga või võimalust teha seda protseduuri kodus meie ettevalmistatud komplekti kasutades.

Broneerige aeg

Kui te ei leia sobivat hambaraviteenust või visiidi aega, siis helistage meie registratuuri telefonil +372 664 4066

Hammaste valgendamise viisid

Kodus või kliinikus kasutatavatest hambaid valgendavatest preparaatidest enamik sisaldavad vesinikperoksiidi. See aine vabastab hammaste pinnal aktiivse hapniku, mis tungib sügavale hambaemaili pooridesse ja eemaldab sealt plekid.

Valgendamine kodus

Protsess: hambakaped täidetakse geeliga ja neid kantakse päeval 15–30 minutit või terve öö, olenevalt määratud skeemist (öine või päevane). Kui hammaste värvus on ebaühtlane (värvuse muutus), võib lisada erineva koguse geeli. Ravi kestus on seitse päeva või kuni tulemuse saavutamiseni.

Tulemuseks on hambaemaili värvuse muutus 2–5 tooni võrra.

Kasutatavad süsteemid: Opalescence.

See Opalescence’i komplekt sisaldab standardset silikoonist hambakapet. Personaalse hambakape valmistamisel tagatakse täpsus, igemetele õrnem toime ja geeli väiksem kulu.

Opalescence'iga hammaste valgendamine kliinikus

Opalescence Boosti eelised

Arstid hindavad süstlas segamise mugavat tehnoloogiat ja patsientidele tähendab see kiiremat valgendamise protseduuri

Suurepärane tulemus – hambaid saab valgendada 2–3 tooni võrra. See protseduur töötab ideaalselt pärast aparaadiga valgendamist

Geeli koostis vähendab hammaste tundlikkust ja hoiab ära kaariese tekke

Ei vaja laseri või lambiga aktiveerimist

Kuidas näeb valgendamisprotsess välja?

Maksumus

  • Koduse valgendamise komplekt € 300
  • Koduse valgendamise komplekt, üks kaar € 150
  • Opalescence'iga hammaste valgendamine kliinikus € 150