Diagnostika

Kvaliteetne diagnostika on eduka ravi võti

Kliinikus N.E.W Dental Clinic hoolitakse osutatavate teenuste kvaliteedist, mistõttu ei alustata siin ravi ega panda diagnoose enne vastava diagnostika tegemist, kuna patsientide ravi edukus oleneb suurel määral diagnostika kvaliteedist. Kliinik pakub igasugust diagnostikat.

Selleks, et vältida patsientide tervise ohustamist, pakume teile võimalust teha 3D-diagnostika. See võimaldab nii objektiivselt kui võimalik koostada eesseisva hambaravi plaani, suurendab täpse diagnoosi panekut ja aitab objektiivselt näha kliinilist pilti – olgu selleks juurekanalite ravi, hammaste proteesimine või implantatsioon.

Tänasel päeval ei ole 3D-diagnostikast täpsemat ja universaalsemat diagnostikat. See diagnostika võimaldab arstil virtuaalselt näha lõualuu struktuuride kõige raskemini ligipääsetavaid piirkondi ja vaadata mis tahes teist piirkonda (sh juurekanalit) erinevates 3D-projektsioonides. Tänapäevane 3D-diagnostika võimaldab mitte lihtsalt teha kolmemõõtmelist ülesvõtet ja seda tõlgendada, vaid anda ka sõltumatu hinnang juba tehtud ravi kvaliteedile.

Kuidas näeb välja esmane konsultatsioon meie kliinikus?

Maksumus

  • Konsultatsioon al € 30
  • Panoraamülesvõte (2D) € 29
  • 3D-ülesvõte (alumine ja ülemine lõualuu) € 80
  • Kirjalik ravi- ja proteesimisplaan € 55
  • R2GATE kirurgilise šablooni planeerimine (3D-ülesvõte ja ülitäpsed jäljendid) € 190
  • Süstitav tuimastus € 16

Broneeri aeg

Kui te ei leia sobivat hambaraviteenust või visiidi aega, siis helistage meie registratuuri telefonil +372 664 4066