Implantatsioon

Kõige nüüdisaegsem ja tõhusam viis ilusa naeratuse taastamiseks

Kaunid hambad ei ole luksus, vaid vajadus. Hambad on meie tervis, õige hambumus, diktsioon, võimalus süüa täisväärtuslikku toitu ja seda korralikult närida. Hambad võimaldavad meil jätta endast positiivse mulje, ehitada üles oma karjääri ja luua suhteid. Paljud kaotavad oma hambad juba varases eas. Geneetiline eelsoodumus, rasedused, traumad, kaaries, parodontiit – kõik see võib põhjustada hammaste enneaegset kaotust.

Sinus lifting

Implantatsiooni näidustused

Hambaimplantaatide mudelid

Hammaste implantatsiooni eelised meie kliinikus

Kasutame ainult sertifitseeritud Straumanni ja Megageni titaaniimplantaate. Need kuuluvad maailma hambaraviturul kõige usaldusväärsemate hulka.

Titaanisulamist implantaatide elulemus on 98,2%. Need on täielikult bioloogiliselt sobivad, neil on hea luude haardumine, nad ei tekita allergiat ja neil on minimaalne oht, et keha neid hülgab.

Kõrgtugevad tsirkooniumoksiidkroonid on teistest materjalidest valmistatud kroonidest palju paremad. Need on väga vastupidavad närimisele, kestavad kaua ja näevad välja võimalikult loomulikud.

Meie kliinikus kasutatavatele implantaatidele kehtib tootja garantii. Kui implantaat ei pea vastu, asendame selle tasuta uue implantaadiga, tingimusel, et külastate ennetavalt hambaarsti vähemalt kord aastas ja järgite oma suuhügieeni.

Kaasaegsete tehnoloogiate ja materjalide kasutamine võimaldab implantaadiprotseduuri teostada täiesti valutult lokaalanesteesias.

Te ei pea kogu summat korraga maksma. Konsultatsiooni ajal saate meie partnerilt Holm Bank ASilt võtta järelmaksu. Lisaks saate kasutada ravikindlustuse ja proteeside hüvitist haigekassast.

Hambaimplantaatide paigaldamise etapid

Esmane ülevaatus ja konsultatsioon

Luu augmentatsioon

Implantaadi paigaldamine

Püsiva hambakrooni paigaldamine

Enne / Pärast

Implantatsioon

  • Implantaat al € 800
  • Hambakroon implantaadile al € 800
  • Igeme kujundaja € 100
  • Individuaalne tugihammas € 350
  • Ajutine hambakroon implantaadile € 300
  • NB! Lõplik maksumus oleneb lisavahendite ja -materjalide maksumusest ja kasutusest.

Garantii

Eestis osutatakse meditsiinilisi teenuseid võlaõigusseaduse 41. peatüki alusel. See seadus ei määratle meditsiiniliste teenuste osutamisel garantii mõistet. Võlaõigusseaduse järgi ei saa meditsiinilisi teenuseid osutav isik lubada patsiendi tervenemist või protseduuride edukust. Rääkida saab üksnes prognoosist. Meditsiiniline prognoos on haiguse tõenäolise kulu ja arengu ennustamine, mis põhineb patoloogiliste protsesside ja haiguse kulgemise seaduspärade tundmisel.

Samas laieneb garantii teatud toodetele, mida kasutatakse või valmistatakse hambaravi teenuse osutamise käigus. Need tooted on kooskõlas seadustega meditsiiniseadmed ja käivad meditsiiniseadmete seaduse regulatsioonide alla.

Patsiendi suhu paigaldatavate meditsiiniseadmete hulka kuuluvad järgmised.

  • Hambatehnika laboris valmistatud hambaproteesid
  • Puuduvate hammaste asendamiseks kasutatavad implantaadid
  • Hambumuse korrigeerimiseks kasutatavad eemaldatavad ja mitte-eemaldatavad aparaadid (nt breketid)

Patsiendi suhu paigaldatavate meditsiiniseadmete (hambaproteeside, implantaatide ja ortodontiliste aparaatide) nõuetekohase valmistamise eest vastutab nende seadmete tootja (hambatehnika labor, tootmistehas jne).

1 aasta

Mitte-eemaldatavad hambaproteesid (hambakroonid, sillad, laminaadid, täidised) Garantii ei kehti ajutistele mitte-eemaldatavatele hambaproteesidele

6 kuud

Osaliselt või täielikult eemaldatavad hambaproteesid ja eemaldatavad ortodontilised aparaadid Garantii ei kehti toodetele, mis on valmistatud vaakumsurvevalu meetodil (valgendamise hambakaped, Essixi reteinerid, ajutised surveproteesid, öised hambakaped jne).

2 aastat

Implantaadid

Kuna garantii kehtib ainult toodete tehnilisele teostusele, siis ei kehti garantii järgmistel juhtudel:

Korduma kippuvad küsimused

Kõik oleneb luukoe atrofeerumise tasemest. Pärast lõualuu seisundi ja konkreetse patsiendi olukorra igakülgset hindamist määrab arst kõige optimaalsema ravi. Kui atrofeerumine on väga suur, siis tehakse luukoe kasvatamise protseduur või sinus lifting. See protseduur tähendab patsiendile lisakulusid.

Meie kasutatavate implantaatide luustumise tõenäosus on 96–99,6%. Tõenäosus, et implantaat ei luustu ja see tuleb hiljem eemaldada, on olemas, kuid üldjuhul on see väga väike. Peamine põhjus on see, et ei järgita implantoloogi soovitusi. Teine põhjus on rasked kroonilised haigused, mille kohta konsultatsiooni ajal teilt kindlasti küsitakse.

Kirurgilise šablooni kasutamisega implantatsiooni protseduur kestab 30–60 minutit. Suurema osa ajast võtab ettevalmistus. Protseduur ise kestab 5–10 minutit. Kirurgiline šabloon võimaldab protseduuri teha ilma igemete läbilõikamiseta ja vältida implantaatide positsioneerimisel lisainstrumentide kasutamist. Patsiendi suhu paigaldatakse eelnevalt valmistatud personaalne kirurgiline šabloon ja sisselõikega tehtud spetsiaalse kanali kaudu paigaldatakse igemesse implantaat.

Implantaadi paigaldamise protseduur on täiesti valutu. Seda tehakse kohaliku tuimastusega. Sellest piisab, et patsient ei tunneks valu. Patsientidel, kes ei tunne igemesse tehtavat süsti, kasutame valuvaigistavat geeli. Sama geeli kasutatakse laste hambaravis. Kui tuimastuse mõju kaob, siis võivad patsiendid tunda igeme sisselõike kohas valulikkust. Sel juhul soovitame võtta valuvaigistavat tabletti.

Sellist proteesimise meetodit nimetatakse hambaproteeside implantaatidele kinnitamiseks või All-on-4 või All-on-6, olenevalt paigaldatavate implantaatide arvust. Implantaatidele kinnitatakse individuaalsed mitte-eemaldatavad hambaproteesid. See on proteesimise tänapäevane meetod, mis on meie kliinikus kättesaadav. Olenevalt teie eelarvest saame pakkuda erinevaid implantaatidele kinnitatavate hambaproteeside pakette. Broneerige meie juures konsultatsioon ja räägime nendest võimalustest täpsemalt.

Ravi eest järelmaksuga tasumise vormistamiseks on vajalik vaid teie nõusolek. Saate vormistada järelmaksu kuni neljaks aastaks ja tasuda osamaksetena. Vormistamine toimub meie kliinikus.

Jah. Kindlasti! Kõikidele patsientidele, kes soovisid kampaania ajal saada arsti vastuvõtule, tagame selle, et ravi hind ei muutu. Seda ka juhul, kui konsultatsioon toimub pärast eripakkumise lõppemist. Lisaks jääb patsientidele õigus saada konsultatsiooni käigus tasuta kompuutertomograafia ja 3D-ülesvõte. Juhul, kui patsient ei sõlmi ravi osutamise lepingut ega vali ühte kolmest paketist, siis ei ole tal õigust saada endale tomograafia tulemusi. Sel juhul tuleb ülesvõtete eest tasuda 73 eurot.

Broneeri aeg

Kui te ei leia sobivat hambaraviteenust või visiidi aega, siis helistage meie registratuuri telefonil +372 664 4066